Hakkımızda


Akpınar OSGB 13.11.2015 tarihinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir, 2211 belge numarasına sahip , İş sağlığı ve güvenliği alanında akredite bir kurumdur.


Akpınar OSGB 13.11.2015 tarihinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir, 2211 belge numarasına sahip , iş sağlığı ve güvenliği alanında akredite bir kurumdur.

Akpınar OSGB kuruluşunun ardından geçen sürede onlarca firmaya İş sağlığı ve güvenliği konusunda hizmet vermiş, binlerce çalışana iş güvenliğini anlatarak bu konuda kültür oluşturmaya çalışmıştır. Çalışmalarımızın temelinde tamamı daha sağlıklı ve güvenli iş yeri ortamları oluşturmak , çalışanlara yaptıkları işlerin tehlikelerini anlatarak yaptıkları işlerde üzerine düşen güvenlik önlemlerini almalarını sağlamak , işverene iş yerindeki potansiyel oluşabilecek kazaları anlatarak bunların proaktif çözümlerini sunmak üzerinedir.

Akpınar OSGB uzman kadrosu ile çözüme yönelik bir hizmet anlayışı içerisindedir.Bunu yaparken bu hizmetin temelinde önemli bir yer kaplayan dökümantasyon sistemini oluşturmuş ve sürekli daha iyisini hedeflemiştir. Gelişen teknolojiyi altyapısında kullanarak sunduğu hizmeti hızlandırmıştır ve buna devam edecektir.İş sağlığı ve güvenliği hususunda firmalara uzun vadede güvenilir ve çözüm odaklı olmayı başarabilmiş bir firmadır.

Misyon: Sağlıklı ve güvenli işyeri ortamları oluşturabilmek , hizmet verdiği işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği konusunda işvereni ve çalışanları bilinçlendirmek , iş kazalarının önüne geçilebilmesi amacıyla proaktif yaklaşım sergilemektedir.
Vizyon:
Temel hedefimiz ulaşabildiği heryerde “SIFIR İŞ KAZASI VE MESLEK HASTALIĞIDIR”.

Hizmetlerimiz


Her zaman daha kaliteli, güvenilir ve sağlıklı bir hizmet için hep daha çok çalışıyoruz.

Sizi dinliyoruz, size kulak veriyoruz. Her daim doğru hizmet.


Hizmetlerimiz

Misyon

Akpınar OSGB. kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla dürüstlük ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeksizin, uzman kadrosu ve uluslararası standartlara uygun ekipman ile daha iyi hizmet ve kalite güvencesi vererek mevcut yasalar çerçevesinde bilimselliğe açık, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, kaliteli ve ülke şartlarına uygun Proje çalışmaları yürütmeyi ayrıca konusunda Türkiye’ de öncü olmayı misyon edinmiştir.

Vizyon

Akpınar OSGB bünyesinde yönetmelik ve yasalara uygun olarak kurduğumuz sistemimiz; uzman kadrosu ve ekip ruhu ile vereceği ölçüm çalışmaları yapmak suretiyle taahhüdü altındaki projeleri tarafsız, doğru, amacına uygun ve en kısa zamanda bitirme garantisiyle sürekli olarak hizmet alanını geliştirmek, kurumsal kimliği konusunda öncü olmayı vizyon edinmiştir.